Teamleden

Orthopedagogen/

ontwikkelingspsychologen

 

Mariëlle Beetstra

m.beetstra@o2g2.nl

Jojanneke Bertens

j.bertens@o2g2.nl

Marije Keizer

m.keizer@o2g2.nl

Maaike Vos   

maaike.vos@o2g2.nl

Psychodiagnostisch medewerkers

 

Esther van Dokkumburg

e.j.van.dokkumburg@o2g2.nl

Sanne Geerts

s.geerts@o2g2.nl

Grete van der Zaag

g.t.van.der.zaag@o2g2.nl

Ambulant begeleiders

 

Doety de Boer

d.de.boer@o2g2.nl

Mirte Gerrits

m.r.gerrits@o2g2.nl

Heleen Hommes

h.hommes@o2g2.nl

Dick Kooistra 

d.kooistra@o2g2.nl

Barbera Uildriks   

b.uildriks@o2g2.nl

Wya ter Veer

w.ter.veer@o2g2.nl

Leerkracht Plusgroep  
Elske Wiersma e.wiersma@o2g2.nl

Onderwijsassistenten

 

Regina Heikamp

Margriet Les

r.heikamp@o2g2.nl

m.les@o2g2.nl

Rots en Watertrainer

 

Bas Westerhof

b.westerhof@o2g2.nl

Bovenschoolse plusgroep

 

Inez Töben

i.a.toben@o2g2.nl

Administratie

 

Marian Okken

m.okken@o2g2.nl

Directie

 

Harold Bal

h.e.bal@o2g2.nl

Jacob Sikkenga

j.sikkenga@o2g2.nl

 

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies